O nás

Firma STEMEX s.r.o. vznikla jako nástupnická firma fyzické osoby ALEŠ KŘEPELKA - STEMEX, která je úspěšně provozována od roku 2004.

Firma se v prvních letech specializovala na výrobu vnitřních disperzních, interiérových omítek - stěrek, které si velice rychle našly své uplatnění v moderním stavebnictví - při výstavbě monolitických budov, výstavbě RD či rekonstrukcích domů.

Zakoupením nových výrobních a administrativních prostor získala společnost větší prostory, díky nimž mohla rozšířit výrobu o další druhy stavebních materiálů.

Společnost STEMEX dbá na kvalitu svých výrobků a při výrobě jsou užívány ty nejkvalitnější suroviny v potřebném množství.

STEMEX se chová k životnímu prostředí ekologicky a díky zpětnému odběru obalů zálohovým systémem (vratné obaly) snižuje objem nárůstu komunálního odpadu.

Díky dotaci z Evropského fondu pro regionální rozvoj zakoupila firma novou technologické zařízení - 3 sila pro dávkování mletých surovin. Pořízením technologie se modernizovala a zefektivnila výroba a bylo možné zrušit těžkou manuální práci zaměstnanců.